קצת על האמר – לימוזין

כאשר בוחרים רכב מפואר או לימוזינה ישנם שאלות שעולות ומתנוססות באותה העת. שאלות כמו איזה רכב אני מחפש ? , באיזה צבע ? ,כמה מקומות צריך להכיל הרכב ? , האם השירות יעלה על שביעות רצוני ? , מי ידאג שנגיע בבטחה למעוז חפצנו ? לאולם ובסיום האירוע אל המלון, מה עם קישוט הרכב , צריכים שיהיה גם שתייה ( אם שותים לא נוהגים ) ועוד שאלות רבות שמתווספות במהלך הזמן עד הגעה ליום המיוחד.

כאן אצלנו ״בהאמר לימוזין״ חשבנו על הכול , כולל הכול! שירותי הרכב הנהגים אצלנו ״בהאמר לימוזין״ , נהגים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום , בעלי יחס אנושי וחברי יוצא דופן , שיגיעו אליכם בלבוש מחויט ורשמי ,אשר ילוו אותכם עד החופה עם חיוך גדול , עד לרגע המיוחל, המיוחד וכמובן המאושר מכל.

צי הרכבים שלנו כולל רכבים מן הגדולים, המפוארים, והמיוחדים ביותר בתחום הלימוזין. מספר המקומות הינו הגדול ביותר בסוגי רכב האמר בדגם ה H2 הנשיאותי ,ייחד עם לימוזינות פאר מחברת “לינקולן” העולמית בדגמי “קרטייר” המפוארים והחדשים. בר החלומות שלנו כולל בתוכו שתייה קלה חופשית בכל הטעמים והצבעים, שתייה חריפה הכוללת בירות, שמפניות, וודקות, וויסקי לבחירת הלקוחות שלנו, שוקולדים, עוגיות אישיות ועוד מבחר של טעמים מיוחדים שיעשו מתוק עד ההגעה לאירוע, כל זאת כדי לתרום ולהרים את החוויה שלכם לקצה הפינוק.

קישוטי הרכב שלנו מגיעים בעיצוב אישי אשר כולל צבע לבחירתכם יחד עם סרטים ורשתות ״טולים״ וכל הציוד הנדרש ע״י מעצבת מומחה הידועה בעיצובי אולמות יוקרה רבים, שתעצב עבורכם את רכב החולמות האולטימטיבי אשר אותו דמיינתם.

מערכת המולטימדיה בלימוזינות והאמרים כוללת מערכת סאונד עוצמתית המקושרת אל טאבלט מתקדם וחדשני המבוסס מערכת הפעלה ״אנדרואיד״ ובעל נגישות לאפליקציית YouTube, וכן לאפליקציות קריוקי שונות ומגוונות שיאפשר לכם לבחור את השירים והסגנונות שאתם אוהבים שילוו אתכם לכל אורך הדרך באווירה נעימה ומקפיצה יחד עם יקיריכם.

בכל רכבי הפאר שלנו ישנה אופציה מיוחדת לשירות קריוקי הכולל מסכי פלזמה בגדלים שונים (26״ – 32״) ומיקרופונים אל-חוטיים שיהיו נגישים ונוחים למלווים ולזוג המאושר שלנו . היום הגדול כשאר הגענו ליום המיוחל והמיוחד, הנהג שלנו, יחד עם רכב הפאר המבוקש, יגיע אל נקודת המפגש הרצויה לאיסוף החתן והכלה ומלוויהם יחד עם כל הציוד, והמזוודות, ומכאן ויוצאים לדרך!

כל הדרך עד למקום חליפת החתן, שם הוא מתלבש לקראת המפגש עם הכלה . כאשר החתן והמלווים מוכנים, נוסעים לאסוף את זר הכלה מחנות הפרחים, וממשיכים כל הדרך עד המפגש בסלון הכלות או בבית המלון עם הכלה.

לאחר שהזוג היקר שלנו נפגש והתרגש, נצא למסע צילומים בו מדריך הטיולים שלנו המשמש גם כצלם, יציע לנו מספר יעדים (״לוקיישנים״) מרהיבים, שונים, ומגוונים אשר לרקעיהם יצטלמו הזוג המאושר וייהנו מתמונות מעוררי הרגשה יוצאת דופן לכל אורך חייהם. 
כאשר סיימנו את יום הצילומים לקראת רדתה של השמש למערב, נצא לדרכנו עם הזוג המיוחד עד ההגעה לאולם, שם ירד הזוג אל הסוויטה הנשיאותית באולם האירועים יחד עם המלווים בעוד שהרכב המיוחד של הזוג ממתין בשער הכניסה לאולם כדי לשמש כאטרקציה מעניינת ומיוחדת לאורחים הנכבדים, אשר לצידו יוכלו להצטלם ולנהות באופן חופשי. חברת האמר לימוזין שמחה שבחרתם בנו ליום המיוחד בחייכם,
 נתראה בשמחות!

עדיין מתלבט ? התקשר 050-257-2030 לקבלת פרטים נוספים וקבע עוד היום מועד לשירות!