כל אירוע, כל יעד

חתונה, נשף סיום, בר / בת מצווה, אח״מ, פגישת עסקים
ולכל אירוע אחר, אנחנו כאן לשירותך!

לחתונה שלך

היום החשוב והמאושר ביותר בחייך..
התלווה יחד עם יקירך לכל אורך היום באווירה משמחת ויוקרתית עד למקום האירוע!

לנשף הסיום שלך

שמיניסט ?
גם לך מגיע להתפנק יחד עם חבריך לאחר תקופת המבחנים המייגעת.. הזמן עכשיו האמר / לימוזינה לקראת הנשף הקרב ובא!

לפגישת העסקים שלך

מחפש מקום דיסקרטי ויוקרתי כאחד ?
מצאת. קיים את פגישת העסקים שלך באווירה נעימה ודינאמית יותר!

לאירועים פרטיים

לאירועים פרטיים, לבר / בת המצווה, ליום הנישואין או לכל אירוע אחר, אנחנו כאן תמיד לשירותך!

תארו לעצמכם את התמונה הבאה: אתם לבושים בבגדים החגיגיים והאלגנטיים ביותר שלכם ויוצאים מהבית. הלימוזינה מחכה לכם בחוץ, ארוכה, לבנה, עם חלונות כהים. הנהג, מקצוען לבוש מדים, פותח בפניכם את הדלת הכבדה. אתם מתאפקים לא לפרוץ בקריאות התלהבות. כורסאות העור מסודרות, ממש כמו בסלון מפואר או בלובי של מלון חמישה כוכבים, המקרר מלא במשקאות קרים ופינוקים, בבר נמצאים בקבוקים מוכרים של מותגי האלכוהול המובילים בעולם ומערכת הקולנוע הביתי מוכנה לפקודה שלכם. אתם מוסרים לנהג את היעד, מוזגים לעצמכם משקה, בוחרים את הסרט או האלבום המושלמים ויוצאים לדרך. כמו שתמיד ראיתם בסרטים ובסדרות הטלוויזיה, ממש כמו היפים והמפורסמים. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגשימים את החלום הזה ושוכרים לימוזינות מפוארות לאירועים החשובים באמת.

בשונה מכוכבים עתירי ממון או אנשי עסקים בעלי חשבון הוצאות פתוח, בדרך לשכירתה של לימוזינה מפוארת תרצו ודאי לדעת כמה היא תעלה לכם. מחיריהן של לימוזינות להשכרה משתנים בהתאם לגורמים רבים ביניהם: עונת השנה, זמן ההשכרה, איכות הלימוזינה, התוספות הכלולות במחיר ועוד. עד היום, אם היה ברצונכם לשכור לימוזינה לכמה שעות, ליום שלם ואפילו לתקופות ארוכות יותר, היה עליכם לברר באופן נפרד בכל אחד מהאתרים המתמחים בהשכרת לימוזינות, או לערוך סבב טלפונים מקיף בין הסוכנויות השונות. אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה של ישראל הופך את בירור התעריפים ושאר הפרטים הנוגעים להשכרת לימוזינות לפשוט וחסכוני יותר מאשר אי פעם.

כאן באתר, תוכלו למצוא את פרטי כל הלימוזינות המוצעות להשכרה בישראל, שנאספו בקפידה ממקורות שונים. הגלישה באתר תאפשר לכם לערוך השוואה בין ההצעות השונות ולבחור את המתאימה לכם ביותר, מבחינת הסגנון וכמובן מבחינת העלות. כאן תוכלו למצוא לימוזינות בכל רמות המחיר