השכרת לימוזינה לנשף סיום

השכרת לימוזינה לנשף סיום

לאחר שתיים עשרה שנות לימוד קשות וממש כמה רגעים לפני שהתלמידים היקרים לובשים את מדי הזית ישנו טקס אחד חשוב שכל תלמיד מכיתה יב' מחכה לו, מדמיין אותו, איך אתלבש ? עם מי אגיע לשטיח האדום? רק שהיום הזה כבר יגיע. אז הנה הוא פה הרגע הזה, של מדידות החליפות המכפלות במכנסיים, השמלות הצבעוניות והכי חשוב ההתרגשות וההתלהבות של אותו היום.
אז הנה יום לפני הגיע וחסר רק עוד פרט קטן שהוא האמת ארוך מאוד והוא כמובן הדרך המיוחדת המרגשת והבלתי נשכחת לאותו היום, השכרת לימוזינה נשיאותית אקסלוסיבית.
האמר לימוזין יהפכו את הערב שלנו לחוויה בלתי נשכחת, לא משנה מה תסגרו, לימוזינה נשיאותית או האמר לימוזין איכותית, הכי חשוב שתגיעו בקלאס.

השכרת לימוזינה, מה יש ברכבים המדהימים האלה

איך אפשר שלא להתחיל עם הנהגים המקצועיים והאחראים שלנו בהאמר לימוזין. נהג  לבוש מחוייט והולם, שירות ברמה הגבוהה ביותר תתן לכם את הייחס והרגשה שהנהג הוא חבר שלכם מילדות ככה שלרגע לא תיהיה אי נעימות או ביישנות מצדכם. נמשיך, בבר הפרימיום שלנו משקאות מכל צבעי הקשת, שתייה קלה מכל הצבעים, בר אלכוהלי הכולל אקסלים, לימונדה חמוציות ועוד מבחר רב של טעמים.

כיבוד קל רק אצלנו

שוקולדים ערגליות אוריאו  והכי חשוב הכול כשר, גם טעים וגם כשר רק שתיכנסו ללימוזינה תגלו שזה טעם של פעם בחיים, אחרי שהתרגשנו מהבר המהמם.
נמשיך בעיצובי הרכב הכובשים. קישוטי רכב מכל הצבעים סרטים פרחי משי פרחי בר גיבסניות, ורדים, כלניות וכל זה רק כדי שלימוזינת הפאר תיהיה מושלמת ליום המיוחד בחייכם.
בנוסף לכל הצבעוניות של הרכב מבחוץ בל נשכח את הבלונים הפונפונים וכל צבעי הלייזר שיהפכו את חלל הרכב למועדון שלם עד שתגיעו לרגע כניסתכם לשטיח האדום.
אז אחרי שעלינו ללימוזינה נתחיל בנסיעה איטית ונעימה ייחד עם הנהג אשר יעשה לכם טיול באזור שלכם ייסע למרינה, דרך הטיילת או סתם ברחבי העיר כדי לתת לכם הרגשה של ווגאס כאן אצלנו בארץ ישראל.
באהמר לימוזין אין הגבלה של קילומטר אנו רוצים לפנק אתכם ולתת לכם הרגשה של פאן בערב המיוחד הזה שלכם. 

בא לכם לשיר?

זה הרגע, מערכת מולטימדיה חדשנית רק אצלנו בהאמר לימוזין 3 מקרופונים אלחוטיים ייחד עם מסכי לד ענקיים שנותנים אווירה של קולנוע.
במסכים שלנו תוכלו לחפש כל שיר תרצו בלי יותר מידי מאמץ, רק לרשום את שם השיר אהוב עליכם לחפש כל רמיקס מחרוזת או כל מה שעולה בדעתכם לשמוע לאחר מכן אפשר
להתחיל בריקודים.

הגענו, כל הצלמים ממתינים, השטיח האדום כבר פרוס רק מחכים לזוגות היקרים

בשנים האחרונות עלה משמעותית מספר החברות ובעלי הלימוזינות הפרטיים, המציעים השכרת לימוזינה לנשף, השכרת לימוזינה לערב ואף השכרת לימוזינה למספר שעות. כל אחד מהספקים הללו מנהל אתר אינטרנט ומרכז הזמנות משל, לכן  כל מי שרצה להשוות בין המחירים השונים או לבדוק את זמינות הלימוזינות השונות, נאלץ לגלוש בכולם ולדלות מהם את המידע באופן פרטני. אתר השכרת הלימוזינות ורכבי היוקרה של ישראל מאפשר לכם, המעוניינים בשירותי השכרת לימוזינה לנשף, למצוא את פרטי כל הלימוזינות במקום אחד.
כל מה שיישאר לכם לעשות הוא לאתר בקלות את הלימוזינות הפנויות ביום הנשף, להשוות בין המחירים בין הספקים השונים ובין השירותים הנלווים שהם מציעים ולהזמין את הלימוזינה שלכם, בתנאים נוחים במיוחד. הצטרפו לישראלים הרבים שכבר יודעים:
השכרת לימוזינה לנשף עושים במקום אחד האמר לימוזין לאירועים!

נשף סיום בסטייל: שירותי האמר ולימוזינה

השמלה הנוצצת או הטוקסידו המחויט כבר מגוהצים, המאפרת עוד שניה כאן, הספר תיכף שורף לך את השיער עם הפן, החברות חופרות בוואטצאפ, את מגניבה עוד שלוק מהוודקה שהחבאת מההורים ו…. זהו! הכל מוכן לפרום! את מהממת, מושלמת, נוצצת, מפונפנת, ממתינה לחברות וכולכן תגיעו ביחד עם…. האוטו המעפאן של אבא????? No Way!!!!
האמר לימוזין תשלים לך ולחברות שלך את היום שהוא פעם בחיים לחוויה בלתי נשכחת.
עם מגוון גדול של רכבים: השכרת לימוזינה נשיאותית או האמר לימו מפנקת, את תשאירי אבק מאחורייך.

מה החוויה בהאמר לימוזין כוללת?

קודם כל שירות ובטיחות מעל הכל – עם נהגים מקצועיים ואחראים בלבוש מחויט והולם.

בר הפרימיום שלנו מפוצץ בכל סוגי המשקאות:

 • שתייה קלה
 • בר אלכוהול
 • אקסלים
 • לימונדה
 • חמוציות
 • ועוד 
  כיבוד קל:
 • שוקולדים
 • ערגליות
 • אוריאו

אחרי שהתרגשנו מהשירות והבר המהמם נמשיך בעיצוב הרכב:
הרכבים מגיעים מקושטים עם סרטים, פרחי משי, פרחי בר, גיבסנית ורדים כלניות ועוד…
ובפנים, בלונים, פונפונים, לייזר שיהפכו את חלל הרכב למועדון של ממש וזה עוד לפני שהגעתם לשטיח האדום!!!
האמר לימוזין זו לא עוד חברת הסעות, אצלנו לא עולים מנקודה א' ויורדים בנקודה ב'. בהאמר לימוזין תוכלו לעשות סיבוב ברחבי המרינה, בטיילת או בעצם בכל מקום שתרצו לטייל בו עם הרכב וכל זה באווירת טרום מסיבה! (לא תיהיה הגבלה של קילומטר)
בא לכם לשיר ?
הרכבים מצוידים במערכת מולטימדיה חדשנית, 3 מיקרופונים אלחוטיים, מסכי לד ענקיים, וגישה מהירה לYouTube.
אמרנו כבר וגאס????
אז אם את או אתה מעוניינים בחוויה בלתי נשכחת ליום המיוחד בחייכם השאירו פרטים או התקשרו להאמר לימוזין